Pom Pom Codziennik 55

Gdy Pom Pom z Doktorem zgubili Drevnoidów, Pom Pom zaprosiła Doktora do siebie "na herbatkę" (a tak naprawdę miała nadzieję wyciągnąć z tajemniczego Doktora nieco więcej szczegółów na temat Drevnoidów i Lalkarza, a także samego Doktora)...
"Lalkarz, to bardzo zły człowiek. Nazywa się tak, bo zmienia ludzi w lalki. Brzmi to nierealnie, ale uwierz mi - to prawda. Mało tego... mnie też zmienił w lalkę. Nie byłem człowiekiem, ale miałem ludzką formę (noooo może poza dodatkowym sercem, bo to nie było raczej ludzkie^^), a teraz jestem małą, żałosną, plastikową figurczyną..."
Co się stało, że Lalkarz zmienił Doktora w figurkę? I o co Doktorowi chodziło z tym, że nie był człowiekiem? Jak to się dalej potoczy? Oglądajcie kolejne odcinki.
---
Głowa mnie dziś boli, więc nie bardzo mam siłę coś pisać więcej - przepraszam. Powiem tylko, że... przeliczyłam finanse i... za Dalpannę również proszę trzymać mocno kciuki. xD
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe. Dzięki wam nie byłam sama w ten dzień :) (bo oboje rodzice w pracy byli, więc nie było komu ze mną świętować... poza kotami^^).

Pozdrawiam serdecznie,
Imago

Komentarze

 1. Co za emocje :D A ja dalej nie wiem o co to był za radio aktywny trampek ?!

  OdpowiedzUsuń
 2. No znowu się dzieje!!!. Ja tez mam dziś kiepski dzień, wszystko przez tą sprawę z Danielą!!!

  O trzymam kciuki za Dalpany ;-) Zamówilaś już?

  OdpowiedzUsuń
 3. MMm Lalkarz niczym z "Mariny" Zafona :D:D:D

  Dalpanna już? Moja może na Gwiazdkę. Mąż powiedział, że będę mogła pomyśleć o nowej lalce tylko jeśli mi faza nie przejdzie do jesieni:(

  OdpowiedzUsuń
 4. Dalaciaka już zamówiłaś? Gratulacje, szybko Ci się udało. Ja planowałam sobie sprezentować na urodziny pullipne (w końcu to dopiero w sierpniu) ale chyba i tak się finansowo nie wyrobie, prawo jazdy ciągnie za dużo kasy. Kcikuki trzymać będziemy za obie panny, obyś przynajmniej na dalke nie musiała zbyt długo czekać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Faaajnie już się nie moge doczekać obu panien :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zamówiłaś?! Jak tak to super! Jak nie to i tak super, bo pullipanna będzie! :D Ja tam marzę żeby chociaż drugą mini mieć. Obyobyoby!
  Akcja się rozkręca, ihihi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak nie był człowiekiem to był... wiem przybyszem z kosmosu!

  OdpowiedzUsuń
 8. : D. Znowu ciekawa akcja się szykuje ^^.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :))