Na początek

Nie wiem czy piszę to tylko dla siebie i ewentualnie garstki osób, które dostaną adres ale przywitać się należy. Przywitam się więc: Cześć.
Blog powstał pod wpływem inspiracji wszystkimi innymi blogami, które mają za zadanie dokumentować jakieś projekty ich twórców. Ten będzie mógł ich zawierać tyle ile zechcę a aktualnie trwający projekt będzie umieszczony w tytule. Projekt pierwszy nie będzie długi. Potrwa tylko 31 dni i będzie miał za zadanie sprawdzić, czy jestem w stanie zmusić się do systematyczności. Motywem przewodnim tego projektu będą Pum & Dżi - dwie maskotki kupione w Biedronce, przedstawiające Czarną Pumę i Żyrafę (choć Biedronka twierdzi, że Puma jest w rzeczywistości Czarną Panterą). Postaram się codziennie robić im przynajmniej jedno zdjęcie i umieścić je na blogu. Chcę zacząć 1 sierpnia i zakończyć 31 sierpnia. Co mi z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Komentarze

  1. Zawsze lubiłam Biedronkę, a aktualny nagłówek („Jedno zdjęcie dziennie trzyma psychiatrę z daleka...”) rozkłada mnie na łopatki :D, tak więc zabieram się za dalszą lekturę.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :))